RU EN

Mezoterapija

Mezoterapija ir bioloģiski aktīvu vielu ievadīšana ādas virsējā un vidējā slānī ar mikroinjekciju palīdzību.
Mezoterapija dod iespēju nepieciešamajām vielām nokļūt tieši ādas šūnās. Tas nodrošina to ilgstošu iedarbību, aktivizē šūnu vielmaiņu, stimulē ādas atjaunošanos.

Procedūras metodika: Tā tiek veikta manuāli ar šļirci. Metode ir nesāpīga un netraumējoša. To var kombinēt ar klasiskajām terapijas procedūrām pret ādas novecošanos (hialuronskābes un botoksa injekcijas, pīlingi, lāzerslīpēšana). Mezoterapijas kurss sastāv no 3-5 seansiem, ar 15 dienu līdz 1 mēneša starplaika intervālu.

 Rezultāts: Ādas stāvokļa uzlabošanās notiek pakāpeniski un progresīvi. Rezultāts vērojams jau pēc pirmā seansa, āda iegūst svaigumu un mirdzumu. Pēc pirmā mezoterapijas kursa āda piepildās ar mitrumu un aktīvajām vielām, tās tonis izlīdzinās. Āda kļūst tvirtāka, samazinās sīko krunciņu daudzums. Pilns mezoterapijas kurss atjauno ādas struktūru, piepaceļ un atjauno to, padarot ādu elastīgāku. Uzlabo audu reģenerāciju, aktivizē skābju veidošanās un atjaunošanās procesus ādā, kas ietekmē fermentatīvo aktivitāti un elastību.