RU EN

Kriolipolīze (CRISTAL®)

Kas ir medicīniskā kriolipolīze?

Cristal® kriolipolīzes procedūra ir alternatīva metode ķirurģiskai liposakcijai – tauku atsūkšana. Tā ir inovatīva, patentēta  Cristal® atdzesēšanas metode un droša tehnoloģija cīņai ar nevēlamajiem tauku uzkrājumiem, kurus ir problemātiski likvidēt ar dietām un sporta nodarbībām. Kriolipolīzes procedūras laikā ar kontrolētu aukstuma (-2ºC līdz -9ºC) un vakuuma palīdzību iedarbojas uz tauku šūnām.

Kriolipolīze – neinvazīva, droša, nesāpīga un efektīva procedūra, kuras laikā nav nepieciešama anestēzija. Pēc procedūras pacienti var turpināt ikdienas gaitas.

Ar Cristal® procedūru var samazināt vidukļa, gurnu, roku, kāju, dubultzoda un citu zonu apjomu, kā arī ļoti efektīvi samazināt celulītu.

Pirmie rezultāti novērojami jau pēc 3 – 4 nedēļām. Ieteicams procedūru atkārtot pēc 4 nedēļām. Tauku šūnu sadalīšanās process turpinās līdz pat 12 nedēļām.

Cristal® terapija ir piemērota, ja meklējat maigu un efektīvu metodi savu ķermeņa formu uzlabošanai un ērtu metodi, kā samazināt nevēlamās tauku krokas.

Kā norisinās Cristal ® procedūra?

Pirms procedūras tiek ievākta visa nepieciešamā informāciju par pacienta veselības stāvokli. Tiek sastādīts kriolipolīzes plāns.

Visbiežāk procedūras laikā pacients ir ērtā, guļus stāvoklī. Virs apstrādājamās zonas tiek uzklāta speciāla  gēla salvete un uz salvetes tiek novietots Cristal® aplikātors, kurš ar vakuuma palīdzību piestiprinās konkrētai zonai. Pēc procedūras tiek veikta virspusēja masāža.

Procedūras ilgums ir 60-90 minūtēm vienai zonai, kuras laikā pacients var lasīt vai klausīties mūziku.