RU EN

Hialuronskābes preparātu injekcijas

Līniju un grumbu izlīdzināšanai bieži izmanto dermālās hialuronskābi saturošas pildvielas, jo tās efektīvi mazina novecošanās pazīmes un atjauno ādas audu hidratāciju. Hialuronskābes injekcijas var izmantot dažādiem mērķiem. Tas ļauj izveidot vai atjaunot zemādas apjomu, izlīdzināt ādu, padarīt to jaunāku.

Krunciņu un grumbu samazināšana un izlīdzināšana

Ar vecumu ādā samazinās hialuronskābes līmenis, uz ādas veidojas krunciņas un grumbas. Hialuronskābes injekcijas samazina un izlīdzina tās, atsvaidzina ādu un nodrošina tai veselīgu un jauneklīgu izskatu.

pirms

pēc

Lūpu vai sejas kontūru akcentēšana

Ar hialuronskābes injekcijām var izveidot pievilcīgākas lūpu kontūras un izcelt sejas vēlamās zonas, piemēram, vaigu vai ovāla līniju. Neatkarīgi no vecuma, iespējams atjaunot sejas proporcijas un novērst asimetriju. Dažos gadījumos, nodrošinot liftinga efektu vai sejas zonu balansu, injekciju izmantošana var aizvietot operāciju.

pirms

pēc

Apjoma atjaunošana

Jaunai sejai ir spilgti izteiktas kontūras, augsti vaigu kauli un izteikta žokļa līnija. Līnija no vaigiem līdz degungalam ir mīksta un tvirta. novecojot mīkstie sejas audi zaudē apjomu, āda kļūst mazāk elastīga un cieš gravitācijas ietekmē. Āda kļūst nokarena un izskatās nogurusi, sejas aprises nolaižas uz leju, parādās krunciņas un grumbas.

pirms

pēc

Korekcija zonā ap acīm

Āda ap acīm ir ļoti plāna – ši ir pirmā zonam kur izpaužas hialuronskābes trūkums. Āda kļūst sausāka un zaudē tvirtumu, parādās krunciņas. Sejas augšdaļa izskatās vecāka, jo ar laiku samazinās zemādas tauku slānis pieres un deniņu zonā, kā arī ap acīm. Uzacis nolaižas zemāk, parādās tumši loki mun maisiņi zem acīm. Kaulu struktūras izmaiņas rada arī iekritušu acu iespaidu. Ādas novecošanās pazīmes var mazināt ar kosmētikas un mitrinošo krēmu palīdzību. Ja meklējat ilgnoturīgāku risinājumu, tad tās ir hialuronskābes injekcijas.

pirms

pēc

Biorevitalizācija

Biorevitalizācija ir inovatīva metode,kas palīdz atjaunot ādas tonusu un aizsargā to no brīvo radikāļu iedarbības. Biorevitalizāciju ar hialuronskābes preparātiem izmanto – smalku grumbiņu korekcijai, gravitācijas grumbu samazinašanai un kopējam sejas liftingam. Mūsu klinikā izmanto hialuronskābes preparātu Teosyal REDENSITY un Juvederm HYDRATE. Preparāti izceļas ar augstu drošības līmeni un neizsauc allerģiskas reakcijas. Juvederm Hydrate – tā ir jaunākas paaudzes netabilizētā hieluronskābe ar augstu molekulmasu un sastāvā pievienoto mannitolu, kas darbojas  kā specīgs antioksidants, pasargājot ādu no brīvo radikāļu kaitīgās ietekmes un samazinot noārdīšanās laiku 3 reizes. Preperāts paredzēts ne tikai ādas mitrināšanai, bet arī ādas tonusa un krāsas uzlabošanai, sīko grumbiņu izlīdzināšanai.