RU EN

Dubultzoda ārstēšana

Dubultzods ir bieži sastopama, ar sejas estētiku saistīta problēma, kas var ietekmēt gab vīriešus, gan sievietes. Cēloņi var būt gan novecošanās,ģenētika vai svara izmaiņas. Reizēm, neatkarīgi no tā, vai cilvēks ievēro diētu un nodarbojas ar sportu, dubultzods var saglabāties – un tas var likt pacientiem justies it kā viņi būtu gados vecāki un smagāki, nekā  ir patiesībā.

Konkrēto procedūru skaits ir jāpielāgo konkrētā pacienta pazodes tauku izvietojumam un ārstēšanas mērķiem.

Preparāta sastāvā ir aktīvā viela – dezoksinskābe, kurai ir ne-cilvēka, ne-dzīvnieku izcelsmes veidā iegūta molekula, kas dabīgi atrodas katrā organismā. Tā veicina uztura tauku sabrukšanu un absorbēšanos. Tauki kas tiek uztīrīti no ārstējamā apvidus, izdalās caur organisma dabīgajiem metabolisma ceļiem.

Pie mums klīnikā ir iespējams veikt dezoksiholskābes injekcijas, kuras paredzētas- pazodes taukiem saistītu vidēji smagu un smagu izliekumu (dubultzoda)  ārstēšanu. Šis ir vienīgais ne-ķirurģisks injicējamais dubultzoda ārstēšanas līdzeklis, kam veikta stingra klīniskā izvērtēšana, lai pierādītu tā drošumu un efektivitāti. Ievērojami rezultāti ir redzami jau pēc otrās procedūras, taču dr. Ulmane kopā ar pacientu sastāda individuālo plānu, lai panāktu izcilu rezultātu.

Pirms ārstēšanas kursa

7 nedēļas pēc pirmās ārstēšanas procedūras

6 nedēļas pēc 2 ārstēšanas procedūras

8 nedēļas pēc trešās ārstēšanas procedūras