lāzerklīnika

Mezoterapija


Mezoterapija ir bioloģiski aktīvu vielu ievadīšana ādas virsējā un vidējā slānī ar mikroinjekciju palīdzību.
Mezoterapija dod iespēju nepieciešamajām vielām nokļūt tieši ādas šūnās. Tas nodrošina to ilgstošu iedarbību, aktivizē šūnu vielmaiņu, stimulē ādas atjaunošanos.

FILORGA mezoterapija ir daudzkārtējas barojoša un atjaunojoša 55 aktīvu sastāvdaļu kompleksa intradermālās injekcijas, kas tiek ievadītas pa grumbas līniju un visu sejas, kakla, un dekoltē zonu, kā arī plaukstas virspusē. Procedūra ir pielāgota visiem ādas tipiem un domāta novecošanās procesu profilaksei un ārstēšanai. Mezoterapijas preparāts NCTF 135 tiek rekomendēts līdz 30 gadu vecumam, NCTF 135HA  tiek pielietots pēc 30 gadu vecuma.

Procedūras metodika: Tā tiek veikta manuāli ar šļirci. Metode ir nesāpīga un netraumējoša.

To var kombinēt ar klasiskajām terapijas procedūrām pret ādas novecošanos (hialuronskābes un botoksa injekcijas, pīlingi, lāzerslīpēšana). Mezoterapijas kurss sastāv no 3-5 seansiem, ar 15 dienu līdz 1 mēneša starplaika intervālu.

Procedūra ilgst 40-60 minūtes atkarībā no apstrādājamā ādas laukuma.

Rezultāts:

Ādas stāvokļa uzlabošanās notiek pakāpeniski un progresīvi. Rezultāts vērojams jau pēc pirmā seansa, āda iegūst svaigumu un mirdzumu. Pēc pirmā mezoterapijas kursa āda piepildās ar mitrumu un aktīvajām vielām, tās tonis izlīdzinās. Āda kļūst tvirtāka, samazinās sīko krunciņu daudzums.

Pilns mezoterapijas kurss atjauno ādas struktūru, piepaceļ un atjauno to, padarot ādu elastīgāku. Uzlabo audu reģenerāciju, aktivizē skābju veidošanās un atjaunošanās procesus ādā, kas ietekmē fermentatīvo aktivitāti un elastību.

Terapijas rezultāti ir absolūti dabiski un palīdz sejai izskatīties krietni jaunākai.