lāzerklīnika

Par klīniku

Ulmaņu privātklīnika tika izveidota 2007. gada beigās. Mūsu speciālistiem ir uzkrāta liela pieredze un praktiskās iemaņas dermatoloģijā un estētiskajā medicīnā, kas dod pamatu uzskatīt mūsu klīniku par modernu un mūsdienīgu medicīnas iestādi. Klīnika ir veidota pēc Eiropas privātprakšu paraugiem, pievēršot uzmanību gan klientu apkalpošanai, gan medicīnas kvalitātes standartiem. Ikdienā šeit tiek izmantotas EU sertificētas iekārtas un aprīkojums, kā arī tiek ievērotas stingras sterilizācijas un dezinfekcijas prasības. Ārsti  jau vairāk kā 20 gadus regulāri papildina zināšanas gan Latvijas, gan ārzemju klīnikās. Praksē tiek izmantoti viskvalitatīvākie medikamenti, preparāti, Eiropā un pasaulē atzītas metodes. Katram klientam tiek atvēlēts laiks viņa problēmu izprašanai un optimālam risinājumam, kas atbilst klienta vēlmēm un vajadzībām. Mierīga atmosfēra un uzmanīgs personāls padarīs Jūsu apmeklējumu emocionāli patīkamu un ērtu.

Klīnika ir nodrošinājusi ārstniecības iestādes vides pieejamību personām( un to pavadoņiem) ar funkcionāliem traucējumiem.

* Personas ar funkcionālajiem traucējumiem iestādē var saņemt visus pakalpojumus un aprūpi, kuru nodrošina medicīnas iestāde.
* Lai atvieglotu pakalpojumu saņemšanu, lūgums, pierakstīšanās brīdī pie ārsta, informēt administratori, ka esat persona ar funkcionālajiem traucējumiem.
* Pie ieejas klīnikā ir zvana poga (kods) un domofons. Jānospiež cipars 1, un jāgaida atbilde. Nepieciešamo informāciju var atrast uz norādes, blakus kodam.
* Lai atvieglotu iekļūšanu iestādē, lūgums to apmeklēt ar pavadoni. Ja tas nav iespējams, pieraksta brīdī informēt par to administratori, klīnika iespēju robežās centīsies nodrošināt iekļūšanu iestādē. Kā arī, iepriekš vienojoties ar administrāciju, ir iespēja novietot auto slēgtā sētā, netālu no ieejas klīnikā.
* pierakstīties var pa tālr. 67336268, vai rakstot uz epastu: info@dermatologija.lv
* cenrādis un informācija par pakalpojumiem ir pieejama www.dermatologija.lv, kā arī uzgaidāmajā telpā, pie administratores.